• Číslo: 0904 023 185
  • Email: info@dogsacademy.sk
  • Pracovné dni: po-pia

Základný kurz

Individuálny kurz dospelý pes

Náplňou kurzu je učenie základnej poslušnosti, základné povely: sadni, ľahni, ku mne, k nohe, čakaj, zostaň, chôdza pri nohe plus povely podľa potreby a požiadavky majiteľa. Odnaučenie zlozvykov.
Socializácia s rôznymi ľuďmi, psami a podnetmi. Učenie majiteľa, ako reagovať v rôznych situáciach, edukácia a rady ohľadom starostlivosti či výživy. Základy psej komunikácie a ako správne postupovať pri stretnutí psov. Zdokonaľovanie vzťahu pes – majiteľ. Trénovanie v rôznych prostrediach a podmienkach. Tréning je vždy prispôsobený potrebám majiteľa a šikovnosti psíka.
Kurz je určený pre dospelé psy vo veku od 12 mesiacov.
Cena: 239 eur/10 hodín (60 min.)

Individuálny kurz šteniatko

 V preklade niečo ako „základná škola“.  Náplňou kurzu je učenie základnej poslušnosti, základné povely: sadni, ľahni, ku mne, k nohe, čakaj, zostaň, chôdza pri nohe. Odnaučenie ťahania na vodítku, skákania a hryzenie.
Socializácia s rôznymi ľuďmi, psami a podnetmi. Učenie majiteľa, ako reagovať v rôznych situáciách, edukácia a rady ohľadom starostlivosti či výživy. Zdokonaľovanie vzťahu pes – majiteľ. Trénovanie v rôznych prostrediach a podmienkach. Tréning je vždy prispôsobený potrebám majiteľa a šikovnosti psíka.
Kurz je určený pre šteniatka vo veku 2 až 12 mesiacov.
 
Cena: 239 eur/10 hodín (60 min.)

Poznámka: Po dohode s trénerom je možnosť navštíviť vás aj doma alebo na dohodnutom mieste. K základnej cene hodiny sa však prirátavajú cestovné náklady trénera.

Platnosť kurzu je 6 mesiacov.

Predĺženie platnosti je možné len z objektívnych dôvodov po dohode s trénerom.