• Číslo: 0904 023 185
  • Email: info@dogsacademy.sk
  • Pracovné dni: po-pia

Skupinový kurz

Skupinový kurz šteniatko

Kurz je určený pre šteniatka od 5 – 15 mesiacov, ktoré majú absolvovanú základnú poslušnosť. Tréning sa odohráva v skupine psov, kde sa trénujú základné povely, ovládateľnosť psa pri rôznych rušivých vplyvoch s vôdzkou a bez vôdzky, odvolanie z hry a iné.
Socializácia jedinca v skupine, správne zoznamovanie psov, možnosť rozvíjať komunikačné schopnosti šteniatka.
Do kurzu môže nastúpiť šteňa, ktoré u nás absolvovalo kurz individuálny (šteniatko), alebo pes, ktorý absolvoval základný výcvik inde, po zhodnotení trénerom. (Nutné dopredu dohodnúť individuálnu konzultáciu).
Cena: 60 eur/5 hodín

Skupinový kurz dospelý pes

„Stredná škola“ pre psa. Kurz je určený pre psov, ktorí majú absolvovanú základnú poslušnosť. Tréning sa odohráva v skupine psov, kde sa trénujú základné povely, ovládateľnosť psa pri rôznych rušivých vplyvoch s vôdzkou a bez vôdzky.
Socializácia jedinca v skupine, správne zoznamovanie psov a základy psej komunikácie.
Do kurzu môže nastúpiť pes, ktorý u nás absolvoval kurz individuálny (štaniatko alebo dospelý), alebo pes, ktorý absolvoval základný výcvik inde, po zhodnotení trénerom. (Nutné dopredu dohodnúť individuálnu konzultáciu).
Cena: 150 eur/10 hodín 

Poznámka: Po dohode s trénerom je možnosť navštíviť vás aj doma alebo na dohodnutom mieste. K základnej cene hodiny sa však prirátavajú cestovné náklady trénera.

Platnosť kurzu je 6 mesiacov.

Predĺženie platnosti je možné len z objektívnych dôvodov po dohode s trénerom.